Fip'i Yenmiş Olan Kedi Sahipleri Var Mı?

Fonfonella

Hangi tedavi uygulandı? 84 günlük iğne tedavisinden başka bir tedavi yöntemi uygulayan var mı?
Fip hastası ile temas eden kedilerin hastalanmaması için ne yapılmalı?
Şimdiden teşekkür ediyorum🥲

6 CEVAP

caliskancrn

kapsülleri tedarik eden firmalarında hayatını kaybeden kedileri pazarlayacak halleri yok hep olumlu sonuçları gösteriyorlar, ama kapsülden önce yine de bir kaç aylık iğne tedavisi öneriyorlar
iyice araştırın kararınızı verin ama hızlı olun 😔 çok geçmiş olsun

EsinCat

Eidd kapsüllerini araştırmanızı öneririm, benim bir tecrübem yok çok şükür tesadüfen denk gelmiştim iyileşen çok kedi varmış

caliskancrn

benim kedim malesef iğne tedavisinin 9. gününde hayatını kaybetti 😔 çok zor bi durum.. çok bir çözümü yok iğneler de çözüm olmuyor bazen

HaydutveNazli

GS ilaçlarının hepsi her kediye iyi gelmiyor 40 gün boyunca fip441 yaptırdım sokak kedisine hayvan daha da geriledi üstüne de 120 gün kapsül kullandı şuan fena değil durumu en azından yaşıyor.

AlbayFatmanur

Annemin kedisi bitkisel kedi ilacı üreten bir hanımefendi sayesinde yendi ki umut yok diyorlardı gözümüzün önünde gidiyordu.

AlbayFatmanur

Gulce__gulce instagram hesabı. İsterseniz bir inceleyin görüşün, kendisiyle. İnşallah sizinde yavrunuz iyileşir