Kedim Evden Kaçtı

olcayk

Kedim pazartesinden gecesinden beri ortada yok. Sanırım kaçtı . Hiç daha önce dışarıya çıkmamıştı. 2 gündür arıyoruz bulamıyoruz. Herkes geri döner mutlaka diyor. Sizce döner mi ? İlan verdim internete buraya veriliyor mu gerçi bilemiyorum. İzmir Gaziemir Atıf bey mahallesinde kayboldu . Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı aramızda ? Perişan oldum . Yardım edin :(

23 CEVAP

olcayk

KEDİMİ BULDUM ARKADAŞLAR GERİ DÖNDÜ . ÇOK MUTLUYUM

aleyn

kediniz kaç aylık, kızgınlıga girdiği için kaçmış olabilir arkadaşlar yapılması gerekenleri yazmış özellikle kumundan evin çevresine koyabilirsiniz.. başına bir şey gelmezse geri dönme ihtimali var.. geçmiş olsun.

kayaomer

bulursunuz inşallah

Roza23

Evin yakınlarına mamalarından koyum ve bi de kullandığı kumdan biraz alip evin yakınlarına koyun onun kokusunu aldıklarını okumuştum bi yerde. Bi de kediniz erkek mi?

Damlamiaaaa

Hiç ummadığınız yerden çıkabiliyor lar benim kedimde kaçmıştı bakmadığım yer kalmamısti. Meğer evimin yakınlarındaymış. Sizde didik didik arayın derim. Benim kedim o olaydan sonra herşeyden korkar oldu tabi umarım sizin kediniz oyle olmaz ve Sağ Salim bulunur :)

Gardrop

Ayy kıyamam alahım inşallah bulunur çok üzüldüm :(

Roza23

Korkup bi yerde saklanıyor da olabilir. Yarin etrafa yine bakin

Htctm

3 kere kayboldu her seferinde de evin etrafındaydı ama gündüz gelmeyebilitler biz gece bulduk heryer sakinleşince kulagın dışarda olsun gece falan gelip miyavlayabilir kapıda. Birde diger arkadasın dedigi gibi kumundan koy bir kac yere kokuyu tanır

Htctm

Bulursun inşallah cok kotu bi durum

Gul36

Vaktim olmadığı için daha önce yazamamıştım ama konuyu takip ediyordum. Cok sevindim kedinizin dönmesine. Nerelerdeymiş, nasıl döndü?

Yaaaa niye kaçtı dışarıyı mı merak etti acaba?? İnşallah bulursunuz çok üzüldüm Allah bilir kimin elinde şuan. Keşke tasma takıp üstüne numara yazsaydınız belki bulan kişi sizi arardı

olcayk

Mamasından koydum kapıya. Kedim dişi ve kısır zaten . Endişelenmeye başladım . Yorgun düştüm .

gelincik-219

Umarım en yakın zamanda bulursunuz

Roza23

Bazı kediler bikac ay bile gezip dönebiliyormuş. Siz umudunuzu yitirmeyin

felishuman

Kendi kedim kaybolmuş da bulmuş gibi sevindim sizin adınıza:) İnşallah bir daha böyle üzücü bir olay yaşamazsınız.