Kedimin Gözünde Sivilce Benzeri Şey

firstdipity

Kedimin gözü dün akşam sulandı kızardı. Kapalıydı. Terramycin sürdüm açıldı sabah da biraz kızardı terramycin tekrar sürdüm ama tekrar baktığımda sivilce benzeri bir şey fark ettim. Ne olabilir ve ne yapabilirim?

2 CEVAP

caliskancrn

cystalin ile temizleyin ve veterinere götürün enfeksiyon oluşmuş olabilir

Fonfonella

Eczaneden gentagut damlası alın sabah akşam bir damla sıkın ve demlenmiş ılık çayla pamuk yardımı ile gözünü silin. Birkaç güne düzelme olmaz ise vete götürün.