Mama Değiştirme Sıklığı

Kubragulll

Sürekli aynı kuru mamayı mı kullanmalıyız yoksa değiştirmek mi lazım? Ne kadar süre de bir mama değişikliği yapılmalı ?

4 CEVAP

Venusss33

Benim deneyimlediğiö kadarıyla 1 bucuk yılda 10 markadan fazla mama değiştirmiş biri olarak soyluyorum herhangi bir yan etki görmedim

Kubragulll

Peki neden bu kadar mama değiştirdiniz? Sorun mu yaşadınız?

Venusss33

Kedim mama konusunda oldukça sıkıntılı bi hayvan beğendiremedik

Tolga_yay26

Mamanın kedinize uygunluğuna bakarak 2-3 ayda değiştirebilirsiniz market mamalarını önermem