Kedimin Ağzındaki Kırmızılık Ne

Merhaba yeni farkettim kedimin ağzında resimdeki gibi garip bir kızarıklık oluşmuş veterinerimiz siğil olabilir dedi ama ben pek benzetemedim sizce ne?

8 CEVAP

Çok teşekkür ederim çok sağolun en yakın zamanda alacağım ilacı

Elifoo

Her ne kadar benzer goruntulere sahip olsa da farkli bir sebeple bu yara cikmis olabilir. Bir baskasinin kedisine iyi gelen ilac sizinkine iyi gelmeyebilir. Lutfen veterinerinize danismadan ilac kullanmayin. Sevgiler..

lodoss

benim kedimde de çıkmıştı veteriner aft dedi insanlarda çıkan aft dan genelde insanların ağzında üzüntüden çıkıyor benim kedim de evde olmadığım zaman üzüntüden çıkmış önemli bir şey değil demişti veteriner bende aftın üzerine sürülen bir ilaç vardı eczanelerde bulabilirsiniz ondan sürdüm 1-2 gün ufalıp gidiyor zaten kendiliğinden korkulacak bir şey değil

lodoss

ilacın adı piraldyne oje ucu gibi sürüyorsunuz o bölgeye insanlarda kullanılandan veterinere sordum kullanabilirsiniz dedi 2 gün sürmüştüm ben o ilaç mı geçirdi kendiliğinden mi geçti bilmiyorum ama günden güne ufalıyor kendiliğinden

Aft mı cidden eminsiniz değil mi? Ya bizimki de iki gündür baya stres yaşıyor veteriner falan değiştirdik iç parazit tabletinden ağzı köpürdü kustu falan olabilir gerçekten...

lodoss

mesaj olarak fotoğraf atılmıyor aynısı bizim kedimizede oldu fotoğrafı duruyor ama atılmıyor maalesef

lodoss

veterineri iyi bir bilgi vermediği için deneyimimi paylaştım ve önerdiğim sadece bir oral solüsyon (veterinerimin de önerdiği)

Veterinerime danıştım zaten fakat yeterli bilgi vermedi büyümesini beklememi önerdi oğlum acı çeksin istemiyorum