Köpeğimi Tasmaya Nasıl Alıştırabilirim

sürekli tasmayı çıkarmaya çalışıyor

3 CEVAP

didemkaranfil

köpeğiniz kaç aylık?

ozmet

mama yerken

dksahmat

köpek kaç yasında cinsi ne bunlar önemli
ama mortak olarak size bi fikir veriyim küçük büyük fark etmez hepsinde gecerli bu öneeri
köpek evde hep serbes gezsin yani tasma takmayın evde sakın sadece dısarı cıkıcagı zaman takın tasmayı böyle 1 hafta yapın ve görün elinize tasmayı aldıgınızda kendisi koşarak gelicek
böylelikle tasmayı dısarı çıkmayla ödüllendir miş olucaksınız
en pratik yol bu tabi köpek eve girer girmezde hemen tasmayı cıkarın sonra mama su veya nereye yatıyosa oraya gitsin asla tasma ile yemek su veya yatmaya gitmesin yoksa alıştırmayı engellemiş olursunuz
birebir uygulayın sonuç ları yazarsınız :)