Ankara Veteriner Önerisi

ayzenua

Merhabalar, veteriner öneriniz ve biliyorsaniz kısırlaştırma fiyatlarını yazabilir misiniz? Bir değişim surecindeyiz deneyimlilerden yararlanmak isterim

11 CEVAP

Friolero

Benim için favori 3 veteriner: Yıldız veteriner, kuğulu veteriner, sancak veteriner.

Kurtuluşsa yakın bahsettiğim yer uzak değil arayarak bilgi alabilirsiniz kısırlaştırma hakkında bazı veterinerler gibi fahiş fiyatlar söylemiyorlar rica ederim

ccamurr

Ankara batıkent veteriner kliniğine gidebilirsin metroya binsen batıkent durağında inip biraz yürüme mesafesinde istersen ordan geçen dolmuşa atlayıpda gidebilirsin batıkentten sonra batımerkez durağı var orda inip zaten durağın orası meydan diye geçiyor meydanı geçtikten sonra atlantis avm var atlantis avm nın karşısındaki çimenlik parkların içinde böyle anlatınca biraz karmaşık gelsede çok basit metroya bin batıkent istasyonunda in veya batıkentten aktarma yap (batıkent durağında inip karşı metroyu beklemek ona binmek) sonra batımerkezde in iki dk yürü karşıdan karşıya geç görürsün zaten 7/24 hizmetteler bende oraya giderim hergün yardım ederim misafirlik gibi ama hergün yeni birşey öğreniyorum

ayzenua

Çok teşekkürler:)

Hilakyol

Gölbaşı Haymana merkezde veterinerimiz var. Galiba şuana kadar tanıdığımız en düzgün veteriner. Ne para peşinde nede işi konusunda ödün veriyor.

ayzenua

Cok teşekkürler hepsini arastiricam :)

Merhaba neresinde oturuyorsunuz?

Korusev diye bir veteriner var Ankara’nın en iyi veterineridir bence bir arayıp görüşün derim fiyatları da uygun

ayzenua

Kurtuluşta oturuyorum fakat sincan polatli gibi uzak mesafeler olmadığı sürece toplu ulasimla gidebilecegimiz yerler de kabulüm. Araştıricam dediğiniz yeri, tesekkur ederim

ccamurr

Bende british kedime sahip arıyorum yavru daha ve aciliyeti var tanıdığınız var mı acaba isteyen ankarada

ayzenua

Çok teşekkür ederim