Yavru Kedi Öldü

Arkadaşlar merhaba, annesiz beş kedi bulduk bahçede bakıyorduk gözleri hastaydı iyilestirdik. Kuru mama yiyebiliyorlar tuvaletlerini kuma yapıyorlar hiçbir sorun yoktu. Birden ishal oldular çok olduğu için hangisi tam bilemedik ama ıslak mama vermeyin dediler arada veriyorduk kestik ancak sapasağlam gecesinde oynayan tırmanan kedi bu sabah öldü. Diğerlerine bir şey olmasını istemiyorum yardım eder misiniz ne yapmam gerekli parazitleri yok.

3 CEVAP

CalicoMia

Bizim veterinerimiz 2 şurup vermişti birinin adı flagly di diğeri de diafurly ama bunları veteriner yazmalı veteriner dışında verilmemeli veterinerinize danışın o yüzden lütfen kafanıza göre vermeyin

HaydutveNazli

İshali en iyi patates pirinç ve tavuk kaynatıp rondodan geçirip mama yapmak kesmişti benim yavru kedide ayrıca yavru için malt gibi vitamin vermişti vet

İlacımızı yazdırdık ama bu çocukların annesi yok biz yetersiz kalıyoruz bir öneriniz varsa iyi olmaları için çok iyi olur