Lütfen Yardim Edin..

Ebru-c

Lily'nin 1 buçuk aydır sol gözünde bir problem var 2 farklı veterinere götürdüm ama sadece damla verdiler ve haftalarca kullanmanıza rağmen geçmedi tekrar götürdüm "bir şeyi yok" dediler ama 2 gündür sağ gözüne de geçti ve gözleri kısık bakıyor hayvan. Birçok veterineri aradım ama göz konusunda spesifik bir muayene olmaz bizde damla yazarız isterseniz istanbuldaki göz veteriner hastanesine götürün dedi biri. Orayla iletişim kurdum fotoğraflar istediler gönderdim ama muayene şart dedi. BURSADA GÖZDEN ANLAYAN BİR VETERİNER ARIYORUM. kör olmasından korkuyorum 1 buçuk aydır sürekli bseyler deniyorum gidiyorum geliyorum ama nafile.

10 CEVAP

Mini2019

Gözde geç kalınmadığında sorunu büyük oranda çözüyorlar. Gözleri bitmiş kedilerin tekrar gördüğüne, gözlerinin canlandığına şahit oldum.
Veterinerin ya da kliniğin ismini hatırlayamıyorum ama bulmaya çalışacağım. Sadece göze bakıyordu bir hoca.
Bursada maalesef ki göze bakan bir veteriner bilmiyorum.

Umarım atlatırsınız biran önce

Ebru-c

İstanbuldakiyle görüştüm ama muayene etmem gerek dedi. Bana bursada lazım. Yarın özel bir hayvan hastanesine daha götüreceğim umarım bu defa anlarlar ve çözüme kavuştururlar

Baykusbey

Merhaba bu hastalığı biliyorum sorularıma bakarsanız aynı şeyden muzdarip olduğumu görebilirsiniz ben 4 ay uğraştım tedavisi için eozinofilik keratitis hastalığın adı eminim çünkğ çok araştırdım kaç ay boyunca antibiyotik kullandım kaç veterinere götürdüm hiç biri bulamadı, istanbul göz hastanesine götürdüm orda buldular şükür bu hastalık antibiyotiğe yanıt vermiyor kortizonlu damla veriyorlar.

Baykusbey

Özelden mesaj atarsanız konuşabiliriz hastalığı detaylı anlatırım

ventricosa

Bursada oksijen hayvan hastanesi var ben hiç götürmedim kedimi ama tavsiye edeni çok duydum oraya danışabilirsiniz bir arkadaş da yazmış yorumlara isterseniz bundan şüphelendiğinizi dile getirin öyle yardımcı olsunlar

Bursada Akademi hayvan hastanesine isterseniz bir danisin.
Umarim iyilesir yavrucaginiz.

Antibiyotikli kortizonlu krem iyi gelebilir belki bi vetetinere sorun yine de ama

Ebru-c

Akademi hayvan hastanesini hala nasıl taşlamıyorum hayret ediyorum kendime.. rezil bir yer.
O kadar kötü ki bursada veterinerler 1.5 aydır tedavi ediyorlardı sözde ama bugün gittiğimiz yerde çok ilerlemiş dedi veteriner.
Sonra neden istanbula götürüyorsun hayvan travma yaşar diyorlar