Kedi Maması Hakkında

PinarBoz

Merhaba! Ben pınar Sizlere birşey sormak istiyorum. ******** ve petlebi gibi bazı online İnternet sitelerinde nd gibi kaliteli markaların kilo fiyatı 450 gibi fiyatlara geliyor. Fakat 10kg gibi büyük paketlerinde kilo fiyatı 230 gibi cüzi miktarlarda satılıyor. Sizce bu paketler kaliteli mi? yoksa merdiven altı korson ürün mü? Çok kişi alıyor bazıları memnun olduğunu söylerken bazıları 1kilolukla karşılaştırıp kaliteli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bir fikriniz varmı? bu konu hakkında bana fikir verirseniz çok mutlu olurum.

5 CEVAP

AhsenAise

Orijinal olanların da bazı değerleri yüksek olduğu için kedilere iyi gelmediğini göz önüne alırsak nd riskli bir mama
Kediniz aliskin ise ve mamayı güzel sindiriyor sorun yaşamıyor ise aldığınız mamanın firmanın anlaşmalı satıcısı olup olmadığını öğrenin,mama üzerindeki lot numarasıni sorgulatin

AhsenAise

Mama paketinin üzerinde var oradan sorgulatabilirsiniz

AhsenAise

*aldığınız mamayı satan sitenin/ mağazanın

PinarBoz

Peki mamanın lot numarasını nasıl sorgulatıyoruz hiç yapmadım bilgilendirirseniz sevinirim

PinarBoz

Teşekkür ederim geri dönüş yaptığınız için