Kedim Bir Anda Çok Az Su İçer Oldu

Merhaba, son zamanlarda kedim neredeyse hiç su içmiyor normalde bardakta su görünce dayanamaz lıkır lıkır içerdi şimdi yöneliyor içmek istiyor 1 2 yudum alıp kafasını sallayıp vazgeçiyor bu neden olabilir sizce ? Bugün mesela 2 tane su kabından da su içmedi.

1 CEVAP

Jdjs

Yaş mama veriyorsanız genelde su içimini azaltırlar su kaplarının temiz olmasına dikkat edin bide sanırım bazı kediler diş ve ağzında sıkıntı olunca yiyip içmeyi azaltıyor eyer çok az içiyorsa ben sevdiği yaş mamalara bir kaç kaşık içme suyuyla karıştırarak veriyorum