Merhaba Kedim 3 Buçuk Aylık Erkek Bazen Otururken Cinsel Organından Sıvı Geliyor İdrar Gibi Yüzey

Ciko73

Merhaba kedim 3 buçuk aylık erkek bazen otururken cinsel organından sıvı geliyor idrar gibi carsafimda ıslaklık oluştu küçük bı bölge de ne olabilir arkadaşlar, bugünde kucağımdaydi emin değilim ama sanki penyeme aynısı olmuş

2 CEVAP

aslihan_e

Tam doğduğu günden emin misiniz? Cinsellik hormonları harekete geçtiği için büyük ihtimalle ama genelde 4 aydan sonra olur.

Ciko73

Doğum tarihi 25 Mart dendi ama doğru bilgimi verdiler emin değilim