Kedim Hamam Böceği Öldürmüş

hellothere

5-10dk evde yoktum kedim hamam böceği öldürmüş ağzında taşıyordu hemen ayırıp böceği çöpe attım ama zehirlenir mi? İnternette zararlı olmadığı yazıyordu, yine de sormak istedim kedisi hamam böceğinden zehirlenen oldu mu hiç

5 CEVAP

Sezgek

Yese bile zehirlenmez ama eviniz de ilaçlama yapmışmıydınız ya da hamam böcekleri için zehir falan oluyor öyle bir şey kullanmadıysanız sıkıntı yok

AhsenAise

Arada doğal protein olarak kaçamak yiyor bazı kediler ,iç parazit uygulaması düzenli yapılıyor ise ,böcek zehirlenmiş alandan gelmiyorsa sorun değil şifa olur ( tabiki iğrenç ama onlar seviyorlar ,doğal yemekleri )

hellothere

henüz ilaçlanma yapılmamıştı böcek ilaçlı değildir yani

Mivyayy

Zehirlenecegini dusunmuyorum elbette birazda bocegin nerden geldigine bagli ama yinede dusuk bir ihtimal bir sorun cikarmasi. Yinede halsizlik kusma yemek yememe gibi problemleri olursa diye takip etmeniz iyi olur.

Venusss33

Hayır endişelenmeyin bişeycik olmaz yese bile