Kedim Benden Kaçıyor

Zehranur44

4 aylık British cinsi kedi sahiplendim. Kedinin tüm bakımıyla veteriner kontrolü ürünler ile ilgileniyorum. Eee normal olarak izin vermiyor. Tararken bile kaçıyor, dişini fırçalarken siz düşünün. Böyle olunca gün içinde kendini sevdiriyor ama hissediyorum bana karşı korkusu var gibi. Elime alınca kaçıyor yine bişey yapacağım düşüncesi mi oluşmuş. Lütfen kafamda kurduğumu söyleyin. 😃 böyle yapınca bu kedi üzülüyorum

1 CEVAP

Catsusam

Merhaba kafanızda kurmuyorsunuz büyük ihtimalle. Şartlanma hayvanlara sık görülen bir durum. Eğitilmeleri için özellikle köpeklerde uygulanıyor zaten. Tavsiyem ödüllendirme.