Kedimi Kısırlaştırdım Bana Kötü Davranıyor

seymavc

Kedimi kısırlaştırdım veterinerde kalıyor ziyarete gittim bana kötü davrandı hırladı sürekli normal mi beni unutmuş ya da onu kısırlaştırdığım için bana sinirli midir

3 CEVAP

lodoss

keşke veterinerde bırakmasaymışsınız sizin sevginize ilginize daha çok ihtiyacı var strese girmiştir kendi evinde ve yanında siz olmayınca

Kısırlaştırıldığını anlayacağını sanmıyorum fakat ortam değişimi ve onu bıraktığınız düşüncesi onu hıröınlaştırmış olabilir üstelik narkozlun etkisini de unutmamak gerek

ccamurr

Anesteziden yeni uyanmaya başladıysa asabi olabilir bir de veterinerler zaten canlarımız için stresli bir ortam