Yavru Kedim Az Besleniyor

venswift

3 gun once sokaktan bir kedi sahiplendim, veterinere goturdugumde iç-dış parazit aşıları için çok küçük olduğunu soyledi daha 400 gram. süt tozu denememi soyledi pet shoptan aldım eve geldim hemen yaptım fakat ne yaparsam icmedi biberondan icmiyor ısırıyor şiringayı da istemiyor kabına koydum hiç içmedi zaten kuru mama yiyemiyor yaş mamayı parmağımla verir isem biraz yiyor sabah denedim yemedi sütü de içmedi büyümesi gerekiyor dne yapabilirim bilmiyorum ruhsal olarak da uyku halinde yada beni yalıyor sessiz dün aksam ilk tuvaletini yapti ancak ben kuma yerlestirdigimde yapabiliyor. fotografs koydugum gibi bazen saklanarak uyuyor ya da benim kucagimda uyuyor

2 CEVAP

Venusss33

Sırınga ile mecburen vericeksiniz enseden tutup

Oktycemile

Süt tozunun markasının ne olduğu önemli. Bio pet active markalı süt tozunu bu konuda tek geçerim, royalden bile daha iştahlı içti denediğim yavrular. Öneririm