Hills Mama Hakkında

inciberna

Merhaba kendime hills kısır kedi mamasını kullanıyorum. Sizce nasıl bir mama?

3 CEVAP

Mivyayy

Icerik acisindan bir problemi yok kedinizde seviyorsa devam edebilirsiniz orijen acana gibi daha kaliteli mamalar icindeki yuksek et oranindan dolayi sicak havalarda sorun cikarabiliyor

HamzaUrun

Uzun süre ND kullandım hem tahılsız hem tahıllı olanını kedim ara ara kusuyordu. Daha sonra Brit care denedimm tahılsız olanı ishal yaptı. Bozita geyik etli denedim ND gibi olmasada birkaç kere sindirilmemiş mama kustu. Artık içeriğindeki et oranına bakarak en iyi mamayı alamayacağımı düşündüm ve köklü bir marka olması aynı zamanda bilimsel araştırmalara önem vermesi sebebiyle Hills Tuna balıklı olanını aldım. 3 aydır tüketiyor kedim hiçbir şekilde kusma problemi yaşamadık. Tüy dökümü azaldı diyebilirim. Gayet enerjik Hillse geçtiğimden beri. Ayrıca fosfor, magnezyum gibi değerleri gerçekten çok iyi buda idrar yolu problemleri açısından kafamı rahat ettiriyor. Kısacası kedinize hangi mama gerçekten iyi geliyorsa en kaliteli mama odur bence :)

ventricosa

Veterinerlerin tavsiye ettiği bir mama ben de almıştım ama kedim sevmedi yemedi, sevseydi hillsten devam ederdim güzel bir mama temiz bir içeriği var