Bağışıklık Güçlendirmek İçin Ne Önerirsiniz

yaren13

Kedimin bağışıklığını güçlendirmek istiyorum daha önce balık yağı kullandım ama çok faydasını görmedim belki de kullandığım markadan dolayı. İnternet sitelerinden satın alabileceğim güvenilir önerileriniz varsa alabilirim

3 CEVAP

Venusss33

Nutriguard,viyo immune,vetprive bu üçlüyü kullandım kedimin bağışıklığı düşüştü tekrar test yapıldığında düzelmişti bunlar sayesinde deneyebilirsiniz ha bide proplanın toz vitamini var onu da deyenebilirsiniz☺️

Tolga_yay26

Kedi yavruysa gimcat kitten paste yetişkinse Gimcat multivitamin ve supravet prebiyotik ve probiyotik takviyesi

yaren13

Çok teşekkür ederim 🙏🏻