Kedimin Patisindeki Bu Şey Nedir?

lodoss

kedimin patisinde böyle bir şey çıkmış bilgisi olan var mı?

19 CEVAP

İyileşene kadar ever clean kullanın derim biraz pahalı ama less trail diye bir türü var sanırım patilere yapışmayanından ondan kullanırsanız geçer sonra daha uygun bir kuma geçersiniz yarasının geçmesi için de mutlaka bir veterinere gösterin daha çok büyümesin

lodoss

tamam teşekkürler

Merhaba kumunu değiştirmelisiniz gördüğüm kadarıyla yara olmuş bizim de başımıza geldi bütün patilerini kontrol edin yara varsa veterinere götürün krem verecek ve saracak

lodoss

sadece bu patisinde var hangi kumu önerirsiniz

ozmet

kumu değiştirin bence iyigünler

ozmet

kumu değiştirin bence iyigünler

ozmet

kumu değiştirin bence iyigünler

ozmet

kumu değiştirin bence iyigünler

ozmet

kumu değiştirin bence iyigünler

ozmet

kumu değiştirin bence iyigünler

ozmet

kumu değiştirin bence iyigünler

ozmet

kumu değiştirin bence iyigünler

ozmet

kumu değiştirin bence iyigünler

ozmet

kumu değiştirin bence iyigünler

ozmet

kumu değiştirin bence iyigünler