Kedim 1.Kattan Düştü

dsasdasda

kedim 1.kattan düştü iç kanaması olabilirmi nasıl anlayabilirim hareketli normal gözüküyor sonradan kötülermi veterinere götürmelimiyim

2 CEVAP

Poki

İç kanama ağız ve burundan kan gelmesiyle, kedinin sendelemesiyle belli olur diye biliyorum Allah korusun. Öyle olmasa bile veterinerin kırık/çıkık var mı başka bir sorun var mı diye kontrolünden geçmesi gerekir diye düşünüyorum. Şu an stresli ve korkmuş olabilir yanında kalmaya çalışıp oyunlar oynayın, Gün boyunca gözlemlemeyi ihmal etmeyin. Geçmiş olsun.

AlbayFatmanur

Sonradan pişman olmamak için bence veterinere bi götürün. Çok geçmiş olsun. Nasıl düştüğüne de bağlı bi durum bu çünkü. Ayakları üzerine mi düştü yoksa çenesi üzerine mi yada yan mı sırt üstü mü?