Kedim Hamile Mi?

AlbayFatmanur

Merhaba bundan tahminim 20,25 gün önceydi kedim çiftleşti ama çiftleşme başarılı olmamış gibiydi. Emin olamıyorum, sizce kedim hamile mi? Meme uçlarını ilk defa bu kadar kırmızı ve büyük görüyorum.

8 CEVAP

ventricosa

Cevabında haklı herkese bu kadar agresif bilip bilmeden yaklaşmanız doğru değil. Kedileri üretip üretip satan insanların pek uğrayacağı bir platform değil burası. Ben de cins kedi sahiplendiğim için benzer tepkilere maruz kalmıştım o yüzden çok tepkiliyim bu tarz yargılara.

AhsenAise

Hayvanların çiftleştirilmesine haklı olarak tepki gösteren bir platformda bu soruyu sormamıs olmanızı dilerdim

AhsenAise

Neden agresif bir üslupla yazdığınızı anlamadım
Oysa oldukça nazik bir üslupla hata yaptığınızı ifade etmiştim

AlbayFatmanur

Kesinlikle @ventricosa. Zira ben ömrümü onlara adamışım,her yıl 3,4 kere tatile giden ben 3 yıldır sırf kedilerim var diye tatile bile gidemedim 2 gün bırakıp. Hal böyleyken insan bu şekilde bir imaya dahi maruz kalınca, acayip geriliyor.

Emirrckr

Hamile gibi duruyor,
1 aydan sonra karnı büyümeye başlarsa kesinleşmiş olur.

AlbayFatmanur

Ne kadar da duyarlısınız. Ama bilip bilmeden kastığınız bir duyar bu:) evim büyük korunaklı ve bahçeli. Tüm her şeyimi onlara adadım, maddi problemim de yok. Hamileyse doğacak olan yavruları kendim bakacak kimseyede vermeyeceğim. Ardından da iki kedimi kısırlaştıracağım.
Misafir olarak geçici yuva olduğum kedi için kısır dediler. Sonra da aaa bu kısır değil diğeri kısırmış dediler. Yani bile isteye olmadı, ama olduysa da başım gözüm üstüne. Onlar benim evlatlarım.

AlbayFatmanur

Çiftleştiklerini görmüştüm ama kısır diye rahattım. Kusma olunca şüphelenip soruşturduğumda kısır olmadığını öğrendim.

AlbayFatmanur

Nazik üslubunuz evet, ama yargısız infaz olunca haliyle geriliyoruz.