Yavru Çok Yiyor?

Yagmru

Merhabalar. Annesiz yavru bir kedi bulmuştum sokakta. Ishal, cok az kan vardi kakasinda veterinere götürdüm ilac verdi ishali hala devam ediyor. Iyi bakmaya çalışıyorum fakat tüm okuduklarimdan daha fazla yiyor. Kendisi 4 aylik civarı, kgsi 300 gr ortalama ama gunde 150-200 ml sut tozu içiyor. Internette ne okusam 60-70 ml diyor bu yas ve kilo icin. Ne yapmaliyim? Azaltmali miyim? Bir zarari var mi, ishalini tetikler mi?

2 CEVAP

ssedef28

merhaba fotoğraftaki kedi 4 haftalıktan büyük görünüyor yaş, kuru mama yedirebilirsiniz mama yemeye başlarsa önüne su koymayı da unutmayın

Yagmru

4 aylik degil 4 haftalik ortalama* :)