A101 Kiwi Yammies Ödül Mamalari Kullanan Var Mı??

Pnrdogan

Geçenlerde sıvı ödül maması aldım ördekli bal kabaklı ton balıklı havuclu vs var. Hem ayri hem tek paket halinde sıvı ödül mamaları. Kedim cok sevdi içeriği iyi mi kullanan var mı acaba. Teşekkürler

3 CEVAP

Ahudr

Bu tip seyleri mumkun oldugunca az ve mutlaka sulandirarak verin hicbir ödul mamasi yada sıvısı cokta masum sayılmaz icerikte yazanlara pek takılmayın çok fazla tuz icerirler sürekli kullanimda mutlaka bir sorun yaratır

Mslna01

Merhaba bende kullanıyorum bu ürünleri oldukça az mesela haftada 1 verebilirsiniz bir çay kaşığı kadar tek paket olanı da haftada 1 çeyrek kadar verebilirsiniz içeriği çok mükemmel diyemem daha iyileri var alt orta segmente yakın bir ödül maması

Pnrdogan

İçeriği tavuk suyu , ördek, kabak , tavuk, nişasta, ksantan sakızı, tuz , palamut , taurin, vitaminler , renklendirici