N&D Tropical

furkarik

N&D tropical serisi kuzulu mama kullanıyoruz kötü olduğu söylendi bu serinin. Kısır kedi için mama önerir misiniz bütçe sorunum pek yok ama acana vs gibi markalar çok uçuk geliyor.

1 CEVAP

AslihanAR

Merhaba
Yine N&D serisinde kısırlaştırılmış tahıldır nar ,tavuklu olan önerimdir ,onun haricinde Exclusion markada muadili zaten İtalyan markası ,bir alt segmentte de Felicia tavsiye edebilirim ,her çocuk farklı tad seviyor mesela bizim kız sığır ,kuzu ,balık sevmez sadece hindi ve tavuk yiyor ona göre siz seçebilirsiniz