Yavru Kedim Yürüyemiyor Ve Sadece Su İçiyor

Minnos67

Kedim ev önünde gezerken kaybolduğunu farkettim onu bulduğumda belinden aşağısı özellikle sağ bacağı çok zorlanıyordu şuanda sadece yatıyor ve su içiyor yemek yemiyor bana yardım edermisiniz

4 CEVAP

honeypie1

Nerede buldunuz?
Mama yiyor mu? Ne kadar süredir hareketsiz yatıyor? Yavru kediler çok hareketli olur. Uzun süredir yatıyorsa şüphelenirdim ben. Devam ederse veterinere danışmakta fayda var.

Minnos67

Bulduğum saat ten 4-5 saat geçti şuan mama yemiyor ama fazla su içiyo ve bacağını hafif bastırınca bağırıyo sadece yatıyo galiba darbe almış ve içi sarsılmış veteriner olmadığı için yarın sabah getirin dediler ölmesinden korkuyorum

honeypie1

Nerede buldunuz?
Mama yiyor mu? Ne kadar süredir hareketsiz yatıyor? Yavru kediler çok hareketli olur. Uzun süredir yatıyorsa şüphelenirdim ben. Devam ederse veterinere danışmakta fayda var.

honeypie1

Kedinin durumu nedir? Çok geç gördüm mesajınızı.