Kızgınlık Dönemi

kayaburcu

Merhabalar kedim 14 aylık erkek ve kısır değil öncesinde bu dönemler birkaç gün sürüp geçiyordu fakat şu son 1 aydır kedim her yere koku bırakıyor ve bu koku bırakma günleri bitmiyor neredeyse kumuna hiç çişini yapmıyor sürekli etrafa yapıyor artık ne yapacağımı bilemedim yakın zamanda veterinere götürüp kısırlaştırma için bilgi alacağım ve kısırlaştıracağım ama öncesinde sormak istedim bir sorun mu var kedimde bu kadar uzun süre koku bırakması normal mi

1 CEVAP

Mslna01

Kedinizi en yakın zamanda kısırlaştırma operasyonu yaptırmanız gerekmektedir evet kısır olmadığı için koku bırakması normaldir