Baba Scottish Anne Başka Bir Irk Olursa Yavru Kedide Hastalık Bulunur Mu

Ishenaz

Bir ilan buldum da babasına scottish annesine bombay diyor. Yavruların kulağında kıvrım yok. Ama yine de eklem rahatsızlığı var mı yok mu emin olamadım. Eğer varsa da nasıl anlaşılabilir?

2 CEVAP

Venusss33

Umarım amacınız üretim değildir hayvan ticareti yapmıyorsunuzdur neyse sorun olacağını düşünmüyorum her iki kedinin de aşıları tam sağlık kontrolünden geçti ise

Tolga_yay26

Anne ve baba ikisi scotish kırık kulak olmamasına dikkat edin Birisi scotish diğeri british olursa scotish straight olur sağlık konusunda kesin birşey söylemek doğru olmaz