Ortalama 3-4 Aylık Bir Kedinin Kilosu Ne Kadardır?

Cathorn

ortalama 3-4 aylık bir kedini kilosu ne kadardır? ne kadar olmalıdır? kilosunu nereden bilebilirim?

16 CEVAP

Firfir1

Veterineri beklemenize gerek yok tartıya ilk siz çıkın kilonuza bakın sonra kedinizle çıkın tartıya kedinin kilosu ortaya çıkmış olur

kedilimadam

Erkekse 2-2,5 kilo arası normal.Dişi ise 1,8-2 arası olabilir.Kilosunu tarttırmadan bilemezsiniz maalesef:)

kedilimadam

*Bu arada söylediğim değerler 4aylık bir kedi için geçerli.3aylık için konuşacak bu değerlerin 300-350gr altını düşünmek gerekir.

Cathorn

peki teşekkürler

cakil_18

Benimki de 3 ay 10 günlük erkek, 2 kilo 100 gram

feyzaf06

Bristh longhair cinsi kedimiz 3 bucuk aylik 1 kilo cok mu zayif

Benim kedimde tam 3 aylık 1400 gr kilosu ideal mi sizce

aleynacamgoz

benim kedim 3 aylık en son tarttığımız da 1 kilo 300 gramdı

ozmet

dişi 2 erkek 3

Benim kedim erkek (tekir), şu an tam 5 aylık veterinerde tarttılar, 2 kilo 600 gram.

Erkek kedim 4 aylıkken tam 2,5 kiloydu. Şimdi 4,5 aylık biraz daha kilo aldı yakın zamanda tartmadık ama veteriner kilosunun normal olduğunu söyledi.

feyzaf06

Bristh longhair cinsi kedimiz 3 bucuk aylik 1 kilo cok mu zayif

cicek67

Bizimki 4 ay 23 günlük dişi, 1 hafta önce veterinere gittiğimizde 2 kilo 500 gramdı.

miloski

tekir dişi kedim 3 aylık, 1 kilo 450 gram kilosu

OzlemMercan

Benim ki de 3 aylık 1.750gram