Anne Kedi De Siyah Nokra

Herhangi bir çocuk emzirmiyo , çok korkuyorum umarım bişeyi yoktur bilen birisi yazabilir mi , elletmiyor da çok inceleyip bakamıyorum

3 CEVAP

Sabisim

Benim kediminde karnında var kısırlaştırma için traş olduktan sonra oldu veteriner önemli olmadığını söyledi. Benimki daha küçük küçük siyah nokta şeklinde. Sizinki biraz daha iri duruyor.

Evet iri duruyor hemen veterinerimizle iletişime geçtik ama şuan bir gelişme yok bende korkuyorum çocuklarıma bişey olmasından , böyle içinden sanki çıkıcak birşey gibi geldi bana ama elletmiyor bakamıyorum:(

Sabisim

Önemli bir sorun değil siyah nokta merak etmeyin içiniz rahat olsun. Zaten veterinerinizde gerekenleri söyleyecektir.