Dışarı Da Bakılan Kediyi Başka Şehire Götürmeli Miyim Lütfen Yardım

Yelizthecat

Evimde 3 kedi var birisi engelli o yüzden eve alamıyorum. Dışarı da baktığım bir kedi var her gün aynı saatte kapıya gelip yemek yer gider. Tayin dolayısıyla taşınmak zorundayım. Baktığım kedi yaşlı ağzında diş yok dışarıdan yemek bulması zor. Taşındığım sitenin bahçesine götürmek istiyorum ama bu değişiklik ona kötü gelir mi sonuçta başka şehir ne yapmam lazım arkadaşlar lütfen akıl verin

3 CEVAP

AhsenAise

Taşınırken sokakta baktığım kediler için komşular " biz bakarız " diyerek söz vermislerdi ,yinede ara ara gidip besledigimde aç kaldıklarını gördüm, götürün en azından karnı doymaya devam edecek ,sadece alışana değin balkonunuzda kalsın ,çevrenin kokusuna ,seslere alışsın bahçeye birakirsiniz

Poki

Bu soruyu buraya yazmışsınız ona sizin kadar iyi kimsenin bakabileceğini düşünmüyorum. bence alabiliyorsanız alın yanınıza ki aklınız kalmasın, hem sitenin bahçesi olduğu için belki daha güvende olur. Değişiklik belki zor gelebilir evet ma hiçbir şey sevgisizlik ve ilgisizlikten daha zor gelmez emin olun.

Yelizthecat

Çok teşekkür ederim 🌺