Kedim Banyodan Sonra Hırçınlaştı

Kubra0027

Kedimi yıkadım yıkadıktan sonra hırçınlaştı ve sürekli uyuyor neden olabilir ne yapmam gerekiyor

7 CEVAP

Cennet29

Kediler yıkanmaz suyuda sevmezler. Umarım kulağına fln su kaöırmamışsınızdır. Neyle yıkadınız lütfen bir daha yapmayın

AhsenAise

Korkmuştur ,bizim kedimiz sürekli su kovasına atlıyor,suyla oynamaya bayılıyor ,hatta banyoda musluğun altında ağlıyor açın yikanacagim diye ,ama bizimki istisna,kediler suyu sevmez , zaruri bir durum olmadan yikamayiniz

Fistikpasa

Kediler yıkanmaz. Onlar dünyanın en temiz hayvanlarıdır.

Bakizpr

Kedinizi neden yıkama gereği duydunuz bilmiyorm fakat yikamaniza gerektiren bı durum yok çünkü kediniz ve kediler dünyanın en. Temiz hayvanları diyebiliriz bizler öpünce bile hemen yalayarak o bölgeyi temizliyorlar

Kubra0027

Arkadaşlar hayvan üzerine bir şey dökmüştü dışarı çıkmıştı mecburen yıkadık

Kubragulll

Kediler yıkanmamalı çünkü suyu sevmedikleri için stres ve korkuya kapılabilirler ayrıca kedilerin yıkanması kedilerin doğal yağ dengesini de bozmaktadır. Yıkamaya ihtiyaç varsa da kedilere özel kuru şampuanlar köpükler oluyor ondan sıkıp taramalısınız ya da pati temizleme mendili vb bezlerle silebilirsiniz. Temizlenmeyen yerlerini kendi kendini yalayarak temizleyecektir

Bakizpr

Anlıyorum arkadaşınizi bu konuda uyarmanizi tavsiye ederim neticede onlar birer oyuncak vs dedik onların da bı canları olduğunu unutmayalim