Kedinin Cinsel Organında Yara

Simal58

Arkadaşlar bahçede besledigim bi sokak kedisi var bugün fark ettim yara var cinsel organinda mantar gibi bir şey olabilir mi ne yapabilirim veterinere götüremiyorum saldırıyo

2 CEVAP

aslihan_e

Kedi kavgasında yaralanmış gibi geldi bana, bir süre takip etmeye devam edin vete götüremiyorsanız. Batikon sürmeyi başarırsanız çok iyi olur. Mantarsa da faydası olacaktır. Veterinere götüremeyecek kadar saldırıyor ama ponponlarına dokunmanıza da müsaade etmesi ilginç, yabani erkek kedilerin en nefret ettiği şey.

Simal58

Aslında beni cok seviyor kedi yani tek bana uysal ama ne zaman veterinere götürmeye kalkışsam öyle bi korkuyorki kaçıyor cırmalıyor yoksa kaç kere götürdüm yine enfeksiyon kapmıstı serum takılmıştı ama yarın ne yapıp edip götürücem sahiplenmeyi düsünüyorum