Hangi Kum Daha İyi?

lodoss

Anket

SANiCAT KUM
(15 oy)
PROLİNE KUM
(6 oy)
Toplam (21 oy)

quick kum kedimin patisine alerji yaptı ve yara oldu bu iki kumu da kullandım sizin tercih ettiğiniz hangisi?

4 CEVAP

ProLine ı tavsiye etmem çünkü ben kullandım ve kum taneleri o kadar inceydi ki kedim kumundan çıktıktan sonra patilerinin arası hep kum oluyordu bu yüzden SaniCat.

emrezrtrk

Ben alice ince taneleri topaklasan kum kullanıyorum çok memnumun

Merhaba proline kedimin patilerini derin yara yaptı hiç tavsiye etmem 1 ay patileri sargılı gezdi yavrucak

ozmet

prp plan iyi sıkıntı yaşamadım