Rico Kedi Maması

Jean

Arkadaşlar, sokaktaki kedilere Reflex alıyorum hep. Bu aralar alamadım bir türlü petshop'a gittim Rico marka bir mamayı aldım idareten kediler çok sevdi, saldırıyorlar yemek için anlamadım fiyatı reflexin yarısı kadar, bunu alsam maddi olarak kendi açımdan daha iyi olur ama nasıl bir mama bilmiyorum, bilen varsa yazabilir mi?

1 CEVAP

AhsenAise

Hektaş isimli kimya fabrikası ( Zirai ilaç vs ) üretiyor yazıyor pek çok yerde ,lakin hektaş sitesinde mamanın ismi yok,üretilen tüm ürünler var ama mamanın ismini bulamadım , açıkçası sadece mama üreten firmalardan almak daha doğru olur kanaatindeyim, ekonomik mama olarak econature, trendline vs pek çok mama varken cesaret edip alamazdim