Bildiginiz Hem Üriner Hem Kısır Mama Var Mı

Nrydiry

Kedim geçen ay enfeksiyon gecirdi ama ilçe veterinerine goturdugumuz icin ne enfeksiyonu gecirdigine dair en ufak bilgim yok, şuanda da sanırım mantar var patisinde. Mamasini degistirmek istiyorum kisir exculsion kullaniyoruz şimdi N&D ye veya ne bileyim hem kisir hem uriner olan bir mama varsa ondan almak istiyorum, cunku benim tahminimce idrar yolu enfeksiyonu ya da solunum yolu enfeksiyonu gecirdi. Şuan biraz daha iyi, yarin veterinere goturecegim patisindeki mantar için belki enfeksiyona dair muayenelerde yaptirtirim uygun fiyatliysa. Onerilerinizi yazabilir misiniz

1 CEVAP

Fistikpasa

Hem üriner hem kısır benim bildiğim tek brit care var kesinlikle öneririm uzun bir süre üç kedime de brit care in kısır mamalarını dönüşümlü olarak kullandım. Fakat kuru mama her nekadar üriner ve kısır kedilere uygun da olsa idrar yolu sağlığı için hiçbir işe yaramaz, kedilerin idrar yolu sağlığını sadece sıvı alımını arttırarak sağlarsınız. Su pınarınız yoksa su pınarı edinin, yaş mamayı arttırın, evde sağlıklı yaş mamalar da yapabilirsiniz et haşlayıp suyuyla birlikte. Kuru mamayı azaltın.