Kedim Hiç Sevdirmiyor Hep Benden Kaçıyor

Latte277777

Kedimi bir aileden aldım sahiplendim bana geldiğinde 9 aylıktı. Kedim hiç bize kendini sevdirmiyor, kucağa alınmayı sevmiyor, yani hiç ailenin üyesi gibi davranmıyor. Emin olun hiç darlamıyoruz da ama hiç sevgi göstermiyor bizim onu çok sevmemize rağmen. Önceki ailesinde mi acaba böyle alıştı diye düşünüyoruz ama bilmiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Tavsiyeniz nedir?

4 CEVAP

Bakizpr

Kediniz ne zaman sizinle birlikte ve kaç yaşında

AhsenAise

Bazı kediler karakterleri itibariyle cana yakın davranılmasını/ davranmayı sevmezler
Yine de sabırla bekleyin ,dokuz aylık ailesi,evi ,alıştığı herşey değişti , elbette olanları algılamaya çalışıyor da olabilir

dnz3434

Benim kedim 2 aylıktı bana geldiğinde, 3 yıldır benimle yaşıyor. Oldum olası hiç bir şekilde asla kucağa gelmez, sevdirmez. Hep kaçar. Zorla yakalayıp 2 dakika seversen seversin. Ya da çok uykuluyken. Maalesef bu huy..

kedim 2 yaşında 2 aylıkken sahiplendim. kucağa gelmez sevdirmez. anca kendi gelirse. karakteri bu.