Köpeğimin Sırttında Çıkan Yaralar

Oztem

Merhaba köpeğimin sırt bölgesinde 2 cm çaplarında çeşitli yaralar çıktı ve bu bölgede tüylerde azalma gözlemledim sizce bu ne olabilir

1 CEVAP

MelisRose

Merhabalar,

bölgesel tüy dökmeleri, mantar, besin alerjisi, cilt enfeksiyonları, uyuz vb gibi sebepler olabilir.
ben de daha önce benzer durumu yaşamıştım ve köpeğimin mamasından kaynaklı olduğunu öğrendim. Vetoskin desteği ile mamayı değiştirdim ve o şekilde düzelme yaşadım. Vetoskin cilt ve tüy problemleri konusunda çok başarılı bir gıda takviyesi bana göre.

fakat sorunun ne olduğunu öğrenmeniz için lütfen bir veterinere başvurun. çünkü mantar, uyuz, enfeksiyon gibi konularda bir reçete oluşturulması gerekir.
çok geçmiş olsun