Kedim Saç Teli Yutmuş

alishkarva

Kedim saç teli yutmuş biraz uzun bi saç teliydi poposundan sarkıyordu yavaşça çektim ama çekmemem gerekiyormuş sonradan öğrendim:( ishali devam ediyor iştahsız, halsiz olduğu bir durum olmadı malt verdim dışkısında tüy yumakları falan vardı onun dışında birkaç saat sonra tekrar dışkısında saç teli gördüm bağırsaklarında bir sıkıntı var mıdır acaba

4 CEVAP

alishkarva

Bugün hali yine gayet normaldi biraz önce kustu yine biraz saç teli geldi çıkarır değil mi

Snzlc

Genelde çıkarıyorlar saç telini. Sorun olmuyor. Benim kedim de yutuyor. malt vermeye devam edin derim.

Snzlc

Evet çıkarır günlük olarak malt vermeye devam edin.

honeypie1

Birkaç saç telinden sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Çok endişe ettiğiniz takdirde her gün ev süpürmek iyi çözüm oluyor. Ben öyle bir rutin oluşturdum.