Tüy Dökümünü Azaltacak Kısır Kedi Maması Önerisi?

Hzlk

2 yaşında kısır kedimin tüy dökümü çok fazla. Bugüne kadar normal karşılıyordum ancak tüy yumağı konusunda tedirgin olmaya başladım. Proplan kısırlaştırılmış somonlu mama veriyorum. Mama konusunda öneriye ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

2 CEVAP

Mehmet163727

Bu yıl her kedi nerdeyse deli gibi tüy döküyor bir kaç arkadaşımdan da aynısını duydum ki bende yaşıyorum aynı sorunu Şuan bende tüy dökümü destekli kısır kedi maması arıyorum buraya yazan olur umarım

ventricosa

Bu tür bir mama bilmiyorum ama vet expertin vetoskin kapsülleri tüy dökülmesini baya azaltıyor ve sağlıklı olmasını sağlıyor ben kendi kedim için kullanıyorum çok memnunum bir şişe 3 ay gidiyor