Veteriner Hekimlerin Kullandığı Aparat

Bakizpr

Merhaba arkadaşlar kedimin tırnaklarını kesmekte çok zorlanıyorum veteriner hekimlerin kedilerin ensesine taktığı aparatı nereden nasıl satın alabilirim

6 CEVAP

Sezgek

Ben hiçbir vetin enseye bir aparat taktığını görmedim bugüne kadar ama enseden tutmak aslında kedileri anlık felç ediyor eğer ensedeki sinir düğümüne fazla baskı yaparsanız da kalıcı hasar verebilirsiniz uyurken kesmeyi denediniz mi ben mesela uyurken kesiyorum eğer çok derin uyuyorsa öne patileri bitiriyorum bir kere de eğer bitmezse de tekrar daldığında kesiyorum bir deneyin derim

Mslna01

Merhaba eğer evde bir kız kardeşiniz vs varsa sağlam kaliteli bir kelebek toka da iş görecektir bende o şekilde kesiyorum

Mehmet163727

Size tırnak kesme için şöyle bir tüyo verebilirim ben kedimi kucağıma alıp biraz oynuyorum o sırada arkadaşım tek tek ödül maması veriyor ve iyice daldığı anda tırnakları pıt pıt kesiliyor zaten bir süre böyle yaptıktan sonra tırnak keserken alışıyor hiç zorluk çıkarmayacaktır size

Bakizpr

Uyku sersemiyken de denedm ama çok zorluk çıkariyor

Ben bir masaya odul mamasi surup kediyi kucagima aliyorum. Odul mamasini yerken ben sessizce kesebiliyorum onun disinda hic kestirmiyor saldiriya geciyor.

Bakizpr

Teşekkür ederim arkadaşlar