Mau Kedisi Mi?

Arkadaşlar kedimi 1 yıl önce sahiplenmiştim. O zamanlar tekir kedi denilen tür sanıyordum. Ancak geçenlerde Mau Cat denen türe rastladım ve acaba kedim mau cat mi diye düşünüp duruyorum. Hem çizgili hem benekli, gözleri kehribar rengi. Karakter özellikleri de uyuyor(türkçe pek kaynak yok ingilizce kaynaklara göre böyle yorumladım). Mau kedisini bilenler varsa yardımcı olabilir mi?

4 CEVAP

Ben bu türü calico diye biliyordum ilk defa duydum mau kedisini

ozmet

bencede calico

ozmet

ama yinede veterinere danışın

Cathorn

sadece kulakları mau yu andırıyor ama tekir