Köpeğimde İç Parazit Çıktı Bize De Geçer Mi

sevdaesra

köpeğimde iç parazit çıktı .şimdi veteriner hap verdi ve bir çok parazit döktü ..bizimde sanırım ilaç kullanmamız gerekiyormuş ..ya bize bir şey olursa ya çocuğuma bir şey olursa. hiç başına gelen oldu mu ne yapmamız lazım ?

2 CEVAP

AhsenAise

Tedbir amaçlı evet kullanmaniz gerekiyor ,kullandıktan sonra endiselenmeyiniz,lakin köpeğinizin parazit uygulaması onun ve sizin sağlığınız için büyük önem taşımaktadır ihmal etmeden düzenli yaptırınız

AhsenAise

Parazit döktüğü alan çiş pedi ise pedin bulunduğu yeri elinize eldiven giyerek dezenfekte ediniz , patileri ve popoyu sirkeli su yahut ona zararı olmayacak sıhhi dezenfektan ile siliniz