Kedimin Ayağı

Bettys07

Daha öncede sormuştum sürekli kedimin ayağı şişiyor ve apsesi patlıyor. Gitmediğim veteriner kalmadı ilaç veriyorlar onları kullanınca iyileşiyor gibi oluyor ama aradan belli bir süre geçtikten sonra o apse tekrardan kendini tekrarlıyor ve patlıyor aylardır bu döngü ile uğraşıyorum patisini kullanabiliyor ama yine de rahatsız edici bir durum veterinerlerde bu soruna çözüm bulamadım ne yapmalıyım başına daha önce gelen oldu mu

3 CEVAP

Mini2019

Daha önce de söylemiştim, kemik iltihabıdır.. çok ağrılı bir hastalık maalesef.. çözümü var mı net bilmiyorum. yaşadığınız yerde fakülte varsa götürüp ders aralarında profesörleri yakalayıp yalvarın. Ricacı olun. Bir el atsınlar yavrucağa

Bettys07

Maalesef Türkiye'de yaşamıyorum Türkiye'de olsam bence çözülürdü

Gecmis olsun umarım tekrar yasamaz