Kedi Maması Değişimi

buduu

Merhabalar yaklaşık bir buçuk senedir proplan kullanıyoruz ve uzun süre aynı mama kullanilmamasi gerektiğini biliyorum ve değiştirmek istiyorum aynı fiyat civarlarında başka hangi marka mama alabilirim , içerikleri benim için önemli

2 CEVAP

Ebru-c

Bizde proplan kullanıyoruz, hills'e geçmek istedim biraz açık aldım severlerse alacaktım ama yemediler. Sizde hills deneyebilirsiniz en başından beri hep hills yesinler istedim ama bebekken de yemediler, şimdi de.

buduu

Hills uzun süre kullanımda ishal yapıyor diye çok duyduğum için açıkçası almaya korkuyorum ama budu çok küçükken kullanmıştık sanırım bir dönem