Kedim Hamile Ama Hamile Kaldığı Tarihi Bilmiyorum

AlbayFatmanur

Arkadaşlar merhaba, bir kez daha sormuştum yeterli cevaplar gelmedi. Hamilelikte veterinere götürmek istemiyorum çünkü zaten çok stresli bir kedi onu strese sokmak istemiyorum. Kedimin ne zaman hamile kaldığını bilmiyorum. Bir sorun olur mu ? Yada nasıl anlayabilirim. Şu an karnı çok az şiş ve meme uçları belirgin kırmızı

3 CEVAP

utfsynd

Profesyonel değilim açıkçası ama çok fazla kedi büyüttüm şöyle öğrenebilirsin ne zaman doğuracagini karnı iyice sertleştiginde ve önden bakınca karın kismi yusyuvarlak iki kocaman çıkık gibi görünüyorsa 1-2 hafta içinde doğuruyorlar genelde ama karnını elleyebilirsin eğer izin veriyorsa hafif sertse gerilmişse karnı dediğim gibi umarım yardımcı olur dediğim :)

AlbayFatmanur

Öncelikle teşekkür ederim.
Karnına hiç Kalın Yazı dokundurmuyor.. hamilelik öncesi hep karnını açardı orayı sevmemi isterdi. Şimdi öyle koruyor ki karnını parmağımın ucuyla dahi dokunsam hemen kalkıyor yerinden. Söylediklerini dikkate alacağım, tekrardan teşekkürler

AlbayFatmanur

Güncel