Kedim Sürekli Kusuyor Ve İştahı Yok

Kedimi 10 gün önce kısırlaştırdım 5 gün geceleri kustu ve çok az yemek yiyordu ayrica su içse bile kusuyordu veterinere götürünce 2 gün serum ve iğne yaptı sonraki 2 gün kusmadı ve güzel yemek yiyordu ancak bugün yine yemiyor sizce ne sorunu var

3 CEVAP

ayrıca normalde yaş mamaya asla hayır demez şu an yüzüne bakmıyor veteriner röntgen ve kan tahlili de yaptı bir şey çıkmadı tüy yumağı olabileceğini söyledi ama kaç gündür malt veriyorum hâlâ daha tüy yumağı falan çıkmadı

Sabisim

Dışkı durumu nasıl eğer düzgün dışkılamaya başlamadıysa midesinde bağırsaklarında gaz problemi olabiliyor.

aslihan_e

Biyokimya da baktı mı yoksa sadece hemogram mı yaptı kan tahlili olarak?