1 Yaşındaki Dişi Kedim Kızana Girdi, Hafif Atlatması İçin Ne Yapabilirim?

xkeopsx

Ağır geçiriyor, rahatlatmak için ne tavsiye edersiniz

3 CEVAP

Sezgek

Kısırlaştırın

Mslna01

Tek çözüm kızan bitince kısırlaştırma ama şuan veteriner hekime danışarak doğal sakinleştirici kullanabilirsiniz

Poki

Oyunlar oynayın,sakin sakin konuşup sevgi gösterin hep. Olta, top çevirmeli oyuncaklar, saklambaç bir ilgisini dağıtıyor. Telefonunuzdan fare yakalama oyunu açın, işe yarıyor kafası dağılıyor bir süre tavsiye ederim. Kızgınlığı geçtikten en az 3 gün sonra bir hastalığı yoksa testlerini yaptırıp kısırlaştırmanızı tavsiye ederim, sağlığı için.