2 Yavru Sahiplendim 1 Yaşlarında Kardeş British

Yavrular 7 saattir evdeler ne mama içiyorlar ne su yiyorlar..tuvalet bile yapmadılar.. ve hala bize karşı asabiler nasıl daha kolay uyum sürecine sokabilirim...

2 CEVAP

Yeni sahiplendiğiniz için strese giriyorlar maalesef alışmaları zaman alır siz onlara yakınlasmakta ısrarlı olmayın onlar size yakınlassın. Kendi hallerine bırakın acıkınca yiyeceklerdir umarım yemeklerini

aslihan_e

Mamayı suyu saklandıkları yere koyup uzaklaşın. Sizin yanınızda rahat değillerse girmediğiniz bir odaya koyun kedileri. Şimdilik rahat bırakmalısınız, fazla yaklaşmamalı görmezden gelmelisiniz.
Birkaç gün sonra mamayla kendinize alıştırırsınız, her seferinde mamayı bırakıp bir kademe daha yakın durun. Yaş mama ödül maması gibi severek yiyecekleri ürünler olmalı.