Tozsuz Kedi Kumu Önerisi

rabiaesim

merhaba, kedim Sutruvit taşı problemi yaşıyor aylardır. çok sık tuvalete çıkıyor. haliyle evde çok fazla kedi kumu tozu oluyor ve tanecikler de yayılıyor. çiş miktarını da her gün gözlemlemek zorundayım hastalığı dolayısıyla. hem topaklanan hem de tozlanmayan onun da nefesini etkilemeyecek bir kum arıyorum neler önerirsiniz

7 CEVAP

mehtapkaplan

VanCat en çok memnun kaldığım kum oldu. Bazende PisiPisi markasını kullanıyorum.

Merhaba, bende kokuya karşı aşırı hassasım ve tozuduğunda nefes alamayacak gibi oluyorum. Bir de kedim eşelediğinde tuvalet kabının içerisinde toz olduğundan oda nefes alamaz diye korktuğum için çok araştırdım bastet premium’u beğendim bir de cattie mısır koçanı kedi kumunu beğendim. Biraz pahalı olabilir ama favorim cattie mısır koçanlı olan. Koku yok, tozlanma yok ve daha sağlıklı. Umarım faydalı olur. Sevgiler 🌸

Ahudr

Sandy aktif karbonluda iyidir

Minminik

proline extra aşırı öneririm, mesela aktif karbonlusunda toz var ama extra bu konuda çok iyi

Cennet29

Vancat aktif karbon çok az toz var. Tonton mısır koçanı kum da sıfır toz.

ventricosa

Hem tozsuz hem kokusuz hem çok iyi topaklanan hem de patilere yapışmayan tek kum markası biliyorum birçok markayı denedim ve memnun kalmadım sonucunda ever cleana geçtim çok memnunum uzun süre kullanabiliyorum çok iyi topaklandığı için

ventricosa

Fiyatı yüksek ama küçük boyunu alıp denerseniz fiyatını hakettiğini anlarsınız