Beş Günlük Yavru Kedinin Gözünde Problem

Nazsansli

Merhaba arkadaşlar, beş günlük gözü açılmamış bir yavru kedimizin gözü iltihap kaptı. Bir günde yavaş yavaş şişti sonra kanamaya başladı. Batikonla temizleyip teramisin diye bir göz kremi sürüyorum. Daha önce başına böyle bir şey gelmiş olan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi? Başka bir tedavi yolu uygulamalı mıyım?

5 CEVAP

Veterinere gitseydiniz keşke belki kör bile olmuş olabilir goturmediysenizde götürün bir şey olmadan

cakil_18

Gözü kanayan hayvanı neden veterinere götürmüyorsunuz ki? Herkes kendine göre soğan sarımsak baticon ile bir tedavi uyguluyor anlamadım gitti.

Hilakyol

kesinlikle veterinere goturun sizin gozunuz kanasa ne yapardiniz oyle dusunun.

Hilakyol

kesinlikle veterinere goturun sizin gozunuz kanasa ne yapardiniz oyle dusunun.

ozmet

hemn veterinere götürün ılık su ile temiz mendille silin hametan adlı kremi sürün kedilere özel